Sipariş Hattı: +90 216 364 75 20 | +90 216 313 13 15 | +90 553 177 17 37

Hakkımızda

1981'den beri lezzetli tatlar üretiyoruz...

Tosya Kebap'a Dair

1981'den beri

Tosya Kebap 1981 yılında ilk lokantasını Ümraniye merkezde açmıştır. Daha sonra 1985 senesinde İmes Sanayi Sitesi'nde hala devam etmekte olan şubesini faaliyete geçirmiştir. İmes’in ilk lokantası olan Tosya Kebap şu anda tek şube olarak İmes’te hizmet vermeye devam etmektedir.

Tosya Kebap, ağırlıklı olarak kebap çeşitleri sunmakta ve bunun yanında Türk Mutfağı'na özgü sulu yemek ve tatlı çeşitleriyle hizmet vermektedir.

2006 yılında yenilenen iç ve dış dekorasyonu ile siz müşterilerimize nezih bir ortam, kaliteli hizmet ve tadını unutamayacağınız yemekler sunmaktadır. Tosya Kebap’ta yaşayacağınız deneyimi dostlarınıza ve yakınlarınıza anlatacak, onlarında bu lezzeti tatmasını isteyeceksiniz.

about us


Kalite Politikamız

Öz Değerlerimiz

 • Kaliteli Yemek ve Servis

  Servis ve ürün kalitemizin yüksek standartlarını korumanın yanısıra, müşteri memnuniyetine odaklı güler yüzlü hizmet anlayışımızla sektörde yerimizi sürekli olarak yükseltmek.

 • Güler Yüzlü Hizmet

  Güleryüzlü hizmet, güven ve samimi yaklaşımı prensip edinerek profesyonel kadromuzla birlikte misafirlerimzin beklentilerini en üst seviyede karşılamaya önem veriyoruz.

 • Değerlerimiz Bizi Geleceğe Taşır

  Misafirperverlik; Güleryüz, samimiyet ve şeffaflık; Hizmette mükemmellik; Yeni fikirleri ve konseptleri uygulamak; Misafirlerimizin önceliklerini önemsemek.
Müşterilerimiz Bizim İçin Ne Dediler?

Siz değerli müşterilerimizin Tosya Kebap yorumları

 • Adı SoyadıMüşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar...

  Adı Soyadı İşi
 • Adı SoyadıMüşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar...

  Adı Soyadı İşi
 • Adı SoyadıMüşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar... Müşteri yorumuna ilişkin detaylar...

  Adı Soyadı İşi

Tosya Kebap

Copyright © 2016 Tosya Kebap | hosted and designed by